prosím čekejte...

Aktivity u nás a v okolí

V okolí apartmánů Hrabovo - Ružomberok se můžete věnovat nepřeberné škále aktivit.

Lyžování

skiareály v okolí Hrabova
aquaparky a termální lázně

Aquaparky a termální lázně

Relax a wellness

Po celodenní námaze a sportování si můžete odpočinout, zregenerovat své síly a odstranit stres a napětí v apartmánovém wellness clubu. Wellness je k dispozici přímo ve vile Barbora. Posílit své zdraví a načerpat novou energii můžete ve finské sauně, Knaippové koupeli či při mentolové inhalaci. Relaxovat můžete na teakových lehátkách v odpočívárně, v masážním křesle nebo ve venkovní vířivce. Své tělo můžete také nechat hýčkat při profesionální masáži.

Relax a wellness
Oravský hrad

Památky a turistika

Pokud Vás láká historie, Slovensko je tím nejlepším místem, kde na sebe můžete nechat dýchnout atmosféru dávných časů. V blízkém okolí najdete malebné skanzeny a vesničky jako je osada Vlkolínec, bezpočet hradů a zámků ze 13. století, které se tyčí na vysokých soutěskách, např. Oravský a Likavský hrad, nebo můžete obdivovat krásy podzemního světa v jeskynních systémech Demanovské ledové jeskyně či Demanovské jeskyně svobody.

vzdálenost: 3 km

Velká Fatra a další národní parky

Turisticky velmi oblíbená oblast Velké Fatry byla v roce 2002 vyhlášena národním parkem. Charakteristické pro Velkou Fatru jsou především zachovalé rozsáhlé lesy a  nádherné doliny, například Blatnická, či Gaderská. Hlavní hřeben Velké Fatry se dělí na dvě  části - Liptovský a Turčianský hřeben. Nejvyšším vrcholem je Ostredok (1 592 m). Turistickou perlou Velké Fatry je osada Vlkolínec, nejzachovalejší a nejucelenější urbanistický celek původních lidových staveb.

vzdálenost: 0 km

hřeben Velké Fatry
bikepark Malino Brdo

Malinô Brdo a okolí

V Hrabovské dolině rozhodně nebudete mít čas zahálet. Malinô Brdo a jeho okolí nabízí svým návštěvníkům několik možností jak využít volný čas. Zaběhat si můžete kolem jezera Hrabovo, cesty kolem apartmánů jsou ideální pro kolečkové brusle, projet se můžete na horských kolech a horských koloběžkách. Milovníci adrenalinu mohou vyzkoušet paintball, lukostřelbu, zamířit do bikeparku, lanového parku, nebo vyzkoušet horolezectví na vápencovo-dolomitových skalách ve středisku Malinô Brdo.

Rezervace a ceník apartmánů Hrabovo

Zarezervujte si ubytování prostřednictvím našeho online rezervačního systému a přijeďte strávit příjemnou dovolenou do atraktivního prostředí apartmánů Hrabovo v samotném centru horské přírody Velké Fatry.

Více informací o cenách jednotlivých apartmánů získáte v ceníku ubytování.