prosím čekejte...

Aquaparky a termální lázně

Pokud si chcete odpočinout od sportovních aktivit v okolí apartmánů Hrabovo, můžete využít možnost odpočinku v našem relax a wellness centru nebo můžete navštívit aquapark Tatralandia, thermal park Bešeňová či kúpele Lúčky.

Thermal park Bešeňová

Thermal park Bešeňová jsou lázně vzdálené 12 km od Hrabova. Thermal park Bešeňová nabízí 8 celoročních venkovních bazénů s geotermální vodou o teplotě až 39°C a několik vnitřních bazénů včetně umělého vlnobití. Součástí je aquapark s tobogány, skluzavkami, vodními atrakcemi, sauna a atrium s vířivkami pod širým nebem. V roce 2012 byla nově otevřena adrenalinová zóna, kde najdete 30 m vysokou věž se 6 tobogány o celkové délce více než 1 km, včetně nejdelšího tobogánu na Slovensku.

vzdálenost thermal parku Bešeňová: 12 km

thermal park Bešeňová
aquapark Tatralandia

Aquapark Tatralandia

Největší areál vodní zábavy na Slovensku - aquapark Tatralandia se nachází cca 30 km od města Ružomberok. Nabízí wellness & spa, řadu vnějších a vnitřních bazénů, skluzavky, tobogány, nejdelší lanovou překážkovou dráhu Tarzania ve střední Evropě a Tropical Paradise s originální tropickou florou. Aquapark Tatralandia je jedinečný v porovnání s ostatními geotermálními vodami Liptova, protože zdejší voda částečně obsahuje i mořskou vodu, která se nacházela na území Liptovské kotliny zhruba před 40 milióny lety.

vzdálenost aquaparku Tatralandia: 30 km

Kúpele Lúčky

Kúpele Lúčky jsou vzdálené 14 km severovýchodně od města Ružomberok. Leží na rozhraní Oravy a Liptova v malebném prostředí Chočských vrchů v nadmořské výšce 621 m. Kúpele Lúčky se specializují na léčbu pomocí termálních minerálních pramenů. Základem léčby je využití přírodního léčivého pramene VALENTÝNA o teplotě 32 °C a termální voda z pramene HGL-3. Pramen VALENTÝNA obsahuje přes 2 800 mg/l minerálních prvků, čímž se řadí mezi nejsilnější léčivé prameny na Slovensku.

vzdálenost kúpelí Lúčky: 14 km

kúpele Lúčky


Rezervace a ceník apartmánů Hrabovo

Zarezervujte si ubytování prostřednictvím našeho online rezervačního systému a přijeďte strávit příjemnou dovolenou do atraktivního prostředí apartmánů Hrabovo v samotném centru horské přírody Velké Fatry.

Více informací o cenách jednotlivých apartmánů získáte v ceníku ubytování.

<< zpět na přehled aktivit <<