prosím čekejte...

Lyžování Malinô Brdo, Jasná - Chopok, Donovaly, Kubínská hola

Pokud Vás omrzí lyžování přímo ve skiareálu přiléhajícímu k rezortu apartmány Hrabovo, můžete se vydat do některého z mnoha lyžařských středisek, která se nachází v blízkém okolí. Vybrali jsme pro Vás tři nejzajímavější v okruhu 40 km.

Malinô Brdo

nabízí 12 km sjezdových tratí, včetně jedné z nejdelších uměle zasněžovaných sjezdovek na Slovensku, která měří 3 900 m a překonává výškový rozdíl 698 m. Přímo v centru střediska je lyžařům k dispozici osmimístná kabinková lanovka, čtyřsedačková lanovka, 2 lyžařské vleky, snowtubing vlek, 4 vleky pro začátečníky a děti a jeden vlek určený pro dětskou lyžařskou školku. Během víkendů a prázdnin jsou na vrcholu skiparku Malinô Brdo pořádány různé soutěže a zajímavé akce pro celou rodinu. Samozřejmostí je dostatek stravovacích zařízení, půjčovna, servis a lyžařská škola. Příznivci freestylového lyžování a snowboardisté si přijdou na své v 200 m dlouhém Snow Parku Malinô Brdo. Milovníci adrenalinu mohou vyzkoušet terénní čtyřkolky nebo jedinečnou atrakci snowtubing - sjezd ve speciální nafukovací pneumatice po zasněžené snowtubingové dráze.

vzdálenost Malinô Brdo: 50 m

Více o tomto středisku

mapa skiareálu Malino Brdo
mapa skiareálu Jasná - Chopok

Jasná - Chopok

Skiareál Jasná - Chopok, Nízké Tatry disponuje těmi nejlepšími přírodními předpoklady pro sjezdové lyžování a nabízí 45 km upravených sjezdových tratí a množství sezonních atrakcí. Středisko Jasná - Chopok propojuje severní i jižní stranu hory Chopok (2024 m n. m.) a je největším lyžařským střediskem na Slovensku. Sjezdovky různých obtížností jsou vhodné pro začátečníky, pokročilé lyžaře i rodiny s dětmi. Moderní zasněžovací systém skiparku Jasná - Chopok v délce 27 km garantuje sněhovou pokrývku minimálně 5 měsíců v roce. Divokou jízdu si milovníci adrenalinu mohou dopřát ve freeridových zónach a snow parku. K dispozici je i večerní lyžování na dvou osvětlených sjezdovkách. Středisko Jasná - Chopok disponuje 29 lanovkami a vleky s přepravní kapacitou více než 30 000 osob za hodinu.

vzdálenost Jasná - Chopok: 35 km

Donovaly

PARK SNOW Donovaly s lyžařskými tratěmi v nadmořské výšce až 1361 m n. m. se nachází necelých 30 km od Ružomberka směrem na Banskou Bystrici. Ve skiareálu Donovaly je k dispozici více než 11 km pravidelně upravovaných sjezdovek a z toho 7 km tratí bývá uměle zasněžováno. Využít můžete i nabídku nočního lyžování s délkou osvětlených sjezdovek 1,2 km. Na své si přijdou i běžkaři, jimž Donovaly nabízí 25 km udržovaných tratí. K dispozici jsou špičkové terény na freeriding, skoky a snowpark s překážkami, který je ideálně připraven pro snowboardisty. Jedinečnou atrakcí v PARK SNOW Donovaly je největší dětský fun park ve střední Evropě s posuvnými pásy a dětským kolotočem, které pomáhají při výuce těch nejmenších lyžařů.

vzdálenost PARK SNOW Donovaly: 29 km

mapa skiareálu Donovaly
mapa skiareálu Kubínská hola

SKI PARK Kubínska hoľa

je vzdálen přibližně 10 km od Ružomberka a je to největší lyžařské středisko na Oravě. Nachází se v pohoří Oravská Magura v nadmořské výšce až 1396 m n. m. s výhledem na překrásnou scenérii Západních Tater a Chočských vrchů. V tomto moderním středisku naleznete 14 km sjezdových tratí, 8 vleků, dvě 4sedačkové lanovky a freeriding zónu pro milovníky adrenalinu. Středisku Kubínská hola byla přidělena značka kvality, jeho sjezdovky jsou homologizované certifikátem FIS a v rámci kategorizace lyžařských center je klasifikované jako 5hvězdičkové lyžařské středisko. Nadšenci lyžování zde najdou široké spektrum tratí a přepravních zařízení s celkovou kapacitou 9000 pasažérů za hodinu.

vzdálenost SKI PARK Kubínska hoľa: 28 km

Rezervace a ceník apartmánů Hrabovo

Zarezervujte si ubytování prostřednictvím našeho online rezervačního systému a přijeďte strávit příjemnou dovolenou do atraktivního prostředí apartmánů Hrabovo v samotném centru horské přírody Velké Fatry.

Více informací o cenách jednotlivých apartmánů získáte v ceníku ubytování.

<< zpět na přehled aktivit <<