prosím čekejte...

Malino Brdo a okolí

V Hrabovské dolině rozhodně nebudete mít čas zahálet. Malinô Brdo a jeho okolí nabízí svým návštěvníkům několik možností jak využít volný čas. Zaběhat si můžete kolem jezera Hrabovo, cesty kolem apartmánů jsou ideální pro kolečkové brusle, projet se můžete na horských kolech a horských koloběžkách. Milovníci adrenalinu mohou vyzkoušet paintball, lukostřelbu, zamířit do bikeparku, lanového parku, nebo vyzkoušet horolezectví na vápencovo-dolomitových skalách ve středisku Malinô Brdo.

Na jezeře zase můžete vyzkoušet aquazorbing nebo skákání po vodě zvané aquaskipper.

Bikepark Malino Brdo

Pro milovníky adrenalinu je ve středisku Malinô Brdo připraven specializovaný bikepark. Trasy různé obtížnosti v celkové délce 10 km můžete projet na terénních horských koloběžkách nebo na horských kolech, která si můžete zapůjčit v půjčovně u dolní stanice kabinové lanovky na Malinô Brdo. Nejtěžší downhillová sjezdovka (2200 m) překonává výškový rozdíl 400 m a splňuje mezinárodní kritéria.

Bikepark Malino Brdo
lanové centrum Tarzania

Lanový park Tarzania

Lanový park TARZANIA Hrabovo se nachází v blízkosti nástupní stanice lanovky na Malinô Brdo. V areálu naleznete červenou, modrou a dětskou trasu. Modrá trasa je lehčí a kratší, měří 145 metrů. Červená, delší trasa, měří 295 m a dětská  je dlouhá 59 m. Za apartmány Hrabovo se nachází další lanová dráha Tarzanka, kde si přijdou na své děti i dospělí. Překážky jsou umístěné v korunách stromů ve výšce 3 - 7 metrů. Součástí tratě jsou i 3 lanovky. Tarzanka navíc nabízí i horolezeckou stěnu, bungee trampolínu pro děti a dětskou opičí dráhu. Celková délka lanové dráhy Tarzanka je cca 400 m.

Rezervace a ceník apartmánů Hrabovo

Zarezervujte si ubytování prostřednictvím našeho online rezervačního systému a přijeďte strávit příjemnou dovolenou do atraktivního prostředí apartmánů Hrabovo v samotném centru horské přírody Velké Fatry.

Více informací o cenách jednotlivých apartmánů získáte v ceníku ubytování.