prosím čekejte...

Relax & wellness v rezortu apartmány Hrabovo Ružomberok

Po celodenní námaze a sportování si můžete odpočinout, zregenerovat své síly a odstranit stres a napětí v apartmánovém wellness clubu. Wellness je k dispozici přímo ve vile Barbora. Posílit své zdraví a načerpat novou energii můžete ve finské sauně, Knaippové koupeli či při mentolové inhalaci. Relaxovat můžete na teakových lehátkách v odpočívárně, v masážním křesle nebo ve venkovní vířivce. Své tělo můžete také nechat hýčkat při profesionální masáži.

Sauna - odpočívárna
Sauna

Sauna

V sauně se uvolňují unavené svaly a zklidňuje mysl. Finská sauna je vykládaná dřevem, vybavená saunovými kamny, které vyhřejí prostor na teplotu od 90°C až do 95°C. Vlhkost vzduchu 25 - 35 %. Prudké ohřátí a ochlazení těla se doporučuje zopakovat třikrát.

Masáž

Masáže jsou jedním ze způsobů jak se vymanit ze stresu a starostí všedního dne. Zrelaxovat tělo po fyzickém výkonu či uvolnit mysl po namáhavém dni můžete při japonské, klasické, medové či kombinované masáži. Obnovit psychickou rovnováhu a prokrvit celé tělo můžete i při masáži lávovými kameny.

Masáž
Jacuzzi - výřivka

Vířivka

Jacuzzi neboli vířivý bazén přizpůsobený k sezení a hydromasáži těla masážními tryskami patří mezi nejoblíbenější procedury wellness. Osvětlená vířivka přímo pod širým nebem Hrabovské doliny se nachází za vilovým domem Barbora a poskytuje příjemné osvěžení v letních i zimních měsících. Teplota vody 34 – 38°C.

Zarezervujte si ubytování v některém z našich apartmánů a přijeďte zregenerovat své tělo, očistit svou mysl a nechat se hýčkat v apartmánovém wellness clubu. Ceník ubytování naleznete zde.

Slovensko je termální ráj!

V okolí apartmánů Hrabovo je velké množství termálních pramenů. Vyzkoušejte jejich blahodárné účinky, které díky vysoké teplotě přispívají k uvolnění a regeneraci lidského organismu. Jen 12 km od našeho ubytování se nachází Thermal park Bešeňová, Kúpele Lúčky a aquapark Tatralandia. Více na naší stránce Aquaparky a termální lázně.

<< zpět na přehled aktivit <<